1. معرفی شرکت
  1. آشنایی با شرکت
  2. تاریخچه شرکت
  3. واحدهای تولیدی
  4. ماموریت ، چشم انداز و اهداف
  5. طرح های توسعه
  6. بهداشت ، ایمنی و محیط زیست (HSE)
  7. تعالی سازمانی
  8. دستاوردها و افتخارات
  9. فضای سبز شرکت
  10. شرکت های تابعه
  11. تاپ چارت
  12. هیئت مدیره
  13. مدیران شرکت
 2. محصولات
  1. میلگرد ساده
  2. میلگرد آجدار
  3. شمش
  4. اسفنجی
  5. بریکت
  6. گندله
  7. کنترل کیفی و آزمایشگاه
 3. خرید
  1. ارتباط با واحد خرید
  2. سیستم ارتباط با تامین کنندگان
  3. لیست مناقصه های فعال
  4. خرید مواد اولیه ، مصرفی و انرژی
  5. برنامه ریزی و پشتیبانی خرید
  6. امور قراردادها و امور گمرکی
  7. انبار
  8. خرید قطعات یدکی
 4. فروش
  1. معرفی واحد فروش
  2. ارتباط با واحد فروش
  3. سیستم ارتباط با مشتریان
  4. پورتال مزایده های فعال
  5. کاتالوگ محصولات
  6. شماره حساب های فعال شرکت
  7. فرآیند رسیدگی به شکایت مشتریان
  8. اگهی مزایده
 5. سهام
  1. آگهی ها
  2. ارتباط با امور سهام
  3. ورود به سیستم سهامداران
  4. سوالات متداول
  5. ترکیب سهامداران
  6. اطلاعات مالی
  7. مجامع
  8. تصمیمات مجامع عمومی
  9. اطلاعات افزایش سرمایه
  10. دریافت گواهینامه حق تقدم سهام
 6. روابط عمومی
  1. گالری تصاویر
   1. ریخته گری
   2. کارخانه نورد
   3. کارخانه فولادسازی 1و2
   4. کارخانه احیا
   5. کارخانه گندله سازی
   6. کارخانه کنسانتره
   7. پست برق
   8. واحد اکسیژن
   9. واحد آبرسانی
   10. جرثقیل سقفی
   11. شبکه راه آهن
   12. فضای سبز
   13. نمای کلی کارخانه
   14. واحد ریخته گری
   15. واحد پست گاز
   16. تصفیه دود
   17. کارخانه فولادسازی 2
  2. فیلم
  3. درخواست بازدید از مجتمع
  4. ماهنامه طنین
  5. مقررات بازدید کنندگان
  6. کتاب فرهنگنامه ایمنی در آزمایشگاه
  7. گزارش تصویری
  8. آرم شرکت
  9. خبرنامه تصویری
 7. اخبار و رویداد ها
 8. تماس با ما
  1. اطلاعات شرکت
  2. شماره تماس دفاتر معاونان و مدیران
  3. اطلاعات تماس
 9. بومی سازی
  1. نمایشگاه دائمی ساخت داخل
  2. ارتباط با واحد بومی سازی
  3. نمایشگاه مجازی

اخبار و رویدادها

مدیر عامل فولاد خراسان:
اولویت فولاد خراسان بثمررساندن  پروژه کنسانتره سنگان

ایفای نقش سنگین فولاد خراسان در سنگان مستلزم همکاری مسئولان
مدیر عامل جدید فولاد خراسان  ماموریت کلیدی مجتمع را در شرایط کنونی تکمیل طرح کنسانتره در سنگان عنوان نمود و تاکید کرد: ، با توجه به شواری های موجود در اجرای پروژه های عظیم، ایفای این رسالت بزرگ فولاد خراسان، مستلزم هم افزایی، عزم ملی و محلی است.
دکتر کسری غفوری، مدیر عامل فولاد خراسان، روز شنبه 9 شهریور ماه 1398 در مراسم تکریم مهندس احمدی، مدیرعامل پیشین شرکت و معارفه خود با بیان این که اجرای پروژه های عظیم و تامین مالی و تجهیز آن¬ها چهار سال قبل با موانع و مشکلات کم¬تری نسبت به شرایط کنونی مواجه بود، افزود: با این همه تکمیل این حلقه مهم و کلیدی را ماموریت اساسی خودمان می دانیم و ایجاد و تقویت عزم ملی و محلی برای به بهره برداری رسیدن پروژه کنسانتره فولاد خراسان در سنگان لازمه نائل شدن به این مهم است.
به گزارش واحد روابط عمومی، در این مراسم که در سالن اجتماعات فولاد خراسان با حضور نمایندگان نیشابور در مجلس، معاون استاندار و فرماندار نیشابور، سرپرست «صندوق بیمه اجتماعی ، کشاورزان، روستاییان و عشایر»، اعضای هیات مدیره شرکت، امام جمعه، اعضای شورای شهر نیشابور و دیگر مقامات محلی و استانی و مدیران بانک¬ها برگزار شد، مدیر عامل جدید فولاد خراسان، ضمن اشاره به اهمیت طرح سنگان خواف تصریح کرد: علاوه بر تکمیل زنجیره تولید فولاد خراسان که طرحی بسیار مهم و حیاتی است، توسعه فولاد در شرق کشور و توسعه منابع انسانی در داخل فولاد خراسان از دیگر اولویت های این مجموعه است.
در ادامه این مراسم سید حسین احمدی مدیر عامل سابق فولاد خراسان بیان کرد: اگر امروز شاهد مجموعه‌ای هستیم که قطب صنعت شرق کشور است، حاصل تلاش جمعی تمامی ارکان نظام و شفافیت، صداقت و عدم پیچیدگی در این مجتمع بوده است.

 سرمایه اصلی فولاد خراسان نیروی انسانی و خوش‌نامی آن است

سیدحسین احمدی، مدیرعامل پیشین مجتمع نیز در این مراسم خطاب به سهام‌داران و حاضران در نشست، گفت: سرمایه اصلی این مجتمع، یک میلیارد دلار هزینه¬ای که برای آن شده است، نیست؛ سرمایه اصلی و نامشهود مجتمع، خوش نامی شرکت و نیروی انسانی متخصص و توانای آن است. بزرگ شدن یک مجموعه چندان سخت نیست این بزرگ ماندن است که کاری دشوار است.
مهندس احمدی افزود: همکاران مجتمع فولاد خراسان، در دمای بالا و در کنار کوره، نه تنها فولاد سخت را شکل می دهند، بلکه سختی فولاد را به نرمی فرهنگ و اندیشه در می¬آمیزند و چالش‌های شرایط کار بسیار سخت و پیچیده را انسان های توانمند، خلاق و متفکر هستند که می‌توانند تبدیل به فرصت کنند.
در این نشست رسمی، دکتر علی شیرکانی، «سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر» که سهام‌دار عمده شرکت است؛ گفت: رفتن آقای احمدی از این مجموعه چندان باب میل ما نبود اما بنا به صلاح دیدی که خود ایشان داشتند، استعفا کردند. مدیرانی مانند مهندس احمدی که منافع شرکت را به منافع شخصی ترجیح دهند، بسیار اندک هستند.
شیرکانی افزود:  تغییرات، خواسته یا ناخواسته، همیشه انجام می‌شود اما خوشحال ایم که امروز با رفتن یک مدیر توانا، شاهد شروع به کار مدیری جوان، کاردان و خوش سابقه هستیم که در درون خانواده فولاد بالیده است.
  تاکید بر استمرار توسعه فولاد
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس هم گفت: مجتمع فولاد به عنوان بزرگ‌ترین واحد تولیدی خراسان، نقش اساسی در اقتصاد منطقه دارد و اگر مشکلی در این مجموعه پیش آید قطعا بلافاصله تبعات آن در جامعه دیده می‌شود.
دکتر حمید گرمابی در خصوص اهمیت مسئولیت‌های اجتماعی فولاد خراسان گفت : مردم نیشابور و فیروزه از مجموعه فولاد خراسان در مسائل اجتماعی توقعات زیادی دارند.
دکتر گرمابی افزود: نیروی انسانی متخصص در این مجتمع نقطه قوتی کلیدی و  است بهره گیری از پتانسیل‌های این مجموعه عظیم و توانای انسانی، بسیار مورد تاکید است.
وی از اجرای طرح‌های توسعه قابل توجه و به ثمر رسیدن حدود 1700میلیارد تومان پروژه توسعه ای در شرایط نامناسب اقتصادی توسط مدیرعامل سابق مجموعه فولاد خراسان را ارزشمند و شایسته تقدیر عنوان کرد و افزود: یکی از نکات قابل ذکر مدیریت مهندس احمدی، سلامت کاری، مالی و شفافیت ایشان در دوران تصدی مسئولیت بود.
گرمابی خاطرنشان کرد: آقای غفوری به عنوان مدیرعامل جوان این مجموعه از تجربه‌های خوبی برخوردار است؛ امیدواریم این تجربه بستری برای توسعه بیش از پیش و ادامه پایداری تولید در فولاد خراسان باشد.
در ادامه این نشست دیگر نماینده نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی تکمیل هرچه سریع‌تر پروژه آب و فاضلاب (تسویه پساب) و تزریق آب مورد استفاده فولاد از منابع زیرزمینی به دشت نیشابور را یکی از مهم ترین دغدغه ها برشمرد.
هاجر چنارانی با اشاره به سهم عمده‌ای فولاد خراسان در درآمدهای مالیاتی استان، گفت: این امر نوید تک محوری نبودن اقتصاد ایران را می‌دهد و ما این توقع را داریم که فرزندان شهرستان نیشابور و فیروزه سهمی از درآمدهای این مجموعه داشته باشند.
گفتنی است این مراسم با حضور مقامات شهرستان، کارکنان، پیمانکاران و اعضای هیات مدیره برگزار و در پایان با قدردانی از زحمات مهندس احمدی و اهدا لوح تقدیر به پایان رسید.